ניקיון דירות AirBnb

About Us

ניקיון AIRBNB תל אביב

אודות בל בוי

הרעיון מאחורי בל בוי דומה מאוד לבל בוי בבית מלון המספק שירותים לפי צרכי האורח. ההבדל הוא שאנו עושים שימוש בטכנולוגיה מתקדמת כדי לשפר ולייעל את השירותים המוצעים לבעלי הנכסים ולאורחיהם. בעזרת צוות מקצועי של אנשים בעלי ניסיון רב בתחום האירוח, הצלחנו לבנות מערך שלם המספק את כל הפתרונות הנדרשים להתמודדות של בעלי נכסים עם אתגרים שונים בניהול נכסים להשכרה לטווח קצר ולחופשות. באמצעות שירותינו המקצועיים יכולים בעלי הנכסים לספק לאורחיהם חוויית שירות מדהימה ובלתי מתפשרת ברמה של מלון 5 כוכבים. בין אם אתה בעל נכס אחד או יותר תוכלו לעשות שימוש באפליקציה ולנהל את הנכס ותחזוקתו השוטפת ברמה הגבוהה ביותר והכול בלחיצת כפתור. השירותים של בל בוי יאפשרו לכם לשפר את שביעות רצון האורחים שלכם ולהגדיל את התפוסה בנכס עד ל-100% ניצול במהלך השנה.

חוויה יוצאת דופן לאורחים שלכם, עסקי רווחי יותר עבורכם

יש בבעלותך נכסים להשכרה לחופשה? רוצה ליהנות מדרך טובה ומקצועית יותר לניהול הנכס שלך? אל דאגה: אנו יכולים לעזור לכם להתבלט משמעותית על פני הנכסים המתחרים שלך. הצוות המקצועי והמנוסה של בל בוי ביחד עם המערכת הטכנולוגית המתקדמת מסייעים לבעלי נכסים בכל האתגרים השונים הכרוכים בניהול ותחזוקת הנכסים המיועדים לאירוח. האפליקציה מאפשרת התממשקות API לפלטפורמות שונות לניהול נכסים, זאת על מנת להקל על בעלי הנכסים בהעלאת הנכסים ופרטיהם למערכת. המערכת תבצע את הסנכרון במהירות ובקלות ותאפשר לבעלי הנכסים ואורחיהם ניהול נוח ומהיר לשירותים הנדרשים בנכס. בעלי הנכסים יוכלו להציע את שירותי בל בוי לאורחיהם ובכך לאפשר לאורחים רמת שירות גבוהה וזמינה יותר ללא בזבוז זמן ומאמץ של בעל הנכס.

how-app-works-mobile

ניהול נכסי אירוח להשכרה ברמה עולמית

אנו מבינים כי ניהול נכסים לאירוח עשוי להיות כרוך בעבודה רבה ומאמץ רב. לצורך כך פיתחנו במיוחד עבורך מערכת מתקדמת עם כל השירותים והפתרונות הנדרשים.

שקט תעשייתי ונפשי מובטח

אתה לא רק מזמין שירותים לניהול הנכס שלך – אלא ממש משתף פעולה באופן מלא עם חברה שאכפת לה מההצלחה שלך. אנו נספק את כל השירותים הנדרשים להבטיח חוויית שירות ואירוח מדהימה ובלתי מתפשרת לאורחים שלך, החל מהכנת הנכס לצ’ק אין הבא, דרך תחזוקה שוטפת ועד לשירות חדרים מיוחד עם מגוון שירותים ושירות פניות זמין לכל צורך.

ניסיון והתמחות

אנו עובדים בתעשיית האירוח במשך שנים רבות. משום כך אנו מבינים היטב את החשיבות של איש מקצוע מנוסה בתחום זה על מנת לתפעל את העניינים בשטח בצורה הטובה ביותר. באמצעות המערכת המתקדמת שלנו וצ’ק ליסט מיוחד ומפורט במערכת נדאג לכל האספקטים הנדרשים בניהול השוטף של הנכס שלך עם כמה שפחות מאמץ מצידך. עם ניסיון רב בתחום האירוח, הטיולים וניהול נכסים, נוכל לספק לך ולאורחים שלך מענה לכל צורך כדי להבטיח שהאורחים שלך ירגישו בבית ויקבלו שירות וחוויית אירוח ברמה עולמית.

100% תפוסה, 50% יותר רווחים עבורך

אחד האתגרים הגדולים ביותר באחזקת נכס להשכרה לטווח קצר ולחופשות היא ניצול מקסימלי של הנכס לתפוסה מלאה ככל האפשר והגדלת הרווחים מהנכס. פערים אלו נוצרים מהקושי של בעלי נכסים לדאוג לשירותים טובים, מהירים ומקצועיים בתחזוקה השוטפת של הנכס. על כן שימוש בבל בוי יכול לאפשר לבעלי עסקים ליהנות מכל השירותים שהם צריכים במקום אחד ובלחיצת כפתור, להגדיל את התפוסה במקום ולשפר את הרווחים מהנכסים.

התממשקות למערכות נוספות

בל בוי מאפשרת התממשקות לפלטפורמות שונות לניהול ופרסום נכסים להשכרה לאירוח. כיום בל בוי מאפשרת התממשקות מלאה לפלטפורמת smoobu וממש בקרוב תהיה האפשרות להתממשק למערכות נוספות.

Bell Boy Room Service Ltd. All Rights Reserved © 2022