ניקיון דירות AirBnb

התממשקות

התממשקות API לאפליקציית בל בוי

כעת תוכלו לנהל את הנכסים שלכם הרבה יותר בקלות באמצעות מערכת התממשקות מתקדמת באמצעות API לאפליקציית בל בוי. סנכרון הנתונים מתבצע בקלות ובמהירות כך שתוכלו לקשר את המשתמש והנכסים שלכם מפלטפורמות שונות ממש בקלות.

איך זה עובד?

בל בוי מחויבת לעזור לכם לייצר חווית אירוח בלתי נשכחת לאורחים שלכם. אנו נעשה כל שיידרש כדי לעזור לכם למקסם את התפוסה בנכס שלכם ולהגדיל את הרווחיות שלכם מהנכס. החזון המוביל את דרכנו הוא לייצר לאורחים הנופשים בנכסים שלכם חוויה מדהימה וייחודית. זו תוביל לדירוגים של 5 כוכבים, פידבקים חיוביים מהאורחים שלכם, דירוג גבוה יותר לנכסים שלכם ובסופו של דבר גם להזמנות נוספות של הנכסים שלכם. כדי להשיג את כל זה מדובר בעבודה מאתגרת וקשה. היא דורשת ניסיון, מיומנות, קשרים, ידע מקצועי בתחום וכמובן טכנולוגית מתקדמת שתירתם לטובת מטרה זו. לנו יש את כל זה וכדי לעזור לכם לרתום את כל מה שצריך לטובת הצלחת העסק שלכם אנו מאפשרים לכם להתממשק באמצעות חיבור API לפלטפורמות שונות לניהול והשכרת נכסים.

  • ניתן לסנכרן את לו”ז ההזמנות שלכם ואף לבצע הזמנות אוטומטיות לשירותי ניקיון והכנת הנכס לצ’ק אין חדש של האורח הבא שלכם.
  • המערכת תאפשר לך להוסיף שירותים שונים הנדרשים אותם תוכל להוסיף להזמנה האוטומטית לטיפול לפני כל צ’ק אין חדש.
  • האורחים שלכם יקבלו משתמש באפליקציה שתשלח להם הודעת SMS עם כל המידע שהם צריכים אודות ההזמנה. כמו כן האורחים יוכלו לבצע הזמנות ובקשות מיוחדות לכל דבר שיידרשו האפליקציה ובכך לאפשר להם ליהנות מחוויית אירוח מלאה, מקצועית וברמת שירות של מלון יוקרה.

פלטפורמות שניתן לסנכרן עם בל בוי:

Bellboy משתלב עם פלטפורמת ניהול השכרת הנופש הפופולרית Smoobu ואנו עובדים על אינטגרציה עם מערכות PMS מובילות אחרות.

Smoobu

סמובו הינה מערכת לניהול נכסים להשכרה לאירוח. המערכת מאפשרת מספר פיצ’רים לכל בעל נכס, מערכת ניהול הזמנות לאורחים ומערכת דירוגים ופידבקים לנכסים. כל אלה יסונכרנו למערכת של בל בוי ותאפשר לכם לנהל את הנכסים שלכם ממקום אחד עם כל השירותים הנדרשים לכם ולאורחים שלכם, לקבוע הזמנות אוטומטיות לשירותים עם קבלה של הזמנה חדשה ועוד.

Bell Boy Room Service Ltd. All Rights Reserved © 2022