ניקיון דירות AirBnb

שירותים

השירותים שלנו

האתגרים והמשימות הנדרשים בעת ניהול ותחזוקה שוטפת של נכסים המיועדים לאירוח עשויה לגרום לבעלי הנכסים להתמוטט אם אין להם מספיק זמן, יכולת או סבלנות להתנהל מול גופים שונים, אנשי מקצוע ומול האורחים. אנו בבל בוי נספק לכם שירותים מקצועיים שיחסכו לכם את כל הזמן והמאמץ בהתעסקות עם הנכס ותחזוקתו השוטפת ובצרכים השונים של השוכרים. בזכות השירות שלנו תוכלו להגדיל את הרווחיות והתפוסה בעסק, לחסוך זמן יקר וכאב ראש, להישען אחורה וליהנות מעסק מצליח.

שירותי ניקיון מקצועיים

Airbnb cleaning Tel Aviv

הניקיון והנראות של הנכס המיועד להשכרה אומרים הרבה על בעל הנכס וחוויית השירות והשימוש בנכס. אם אתם רוצים לרגש את האורחים שלכם ולספק להם רושם ראשוני מדהים בנכס שלכם – תצטרכו לוודא שהנכס שלכם יראה נקי ומבריק לפני הכניסה של השוכרים.

הכנת הנכס לפני הצ’ק אין של האורח החדש שלכם הינו שלב קריטי שיאפשר לאורחים שלכם להרגיש רצויים עם בית נקי, נעים ומאורגן. גם במהלך השהות של הדיירים שירותי הניקיון חיוניים מאוד. הניקיון איננו שירות חד פעמי וחשוב לוודא שהנכס תמיד עומד בסטנדרטים הנדרשים לאורחים שלכם. אם אתם משתמשים בפלטפורמה של SMOOBU למשל תוכלו להזמין באופן אוטומטי את שירותי הניקיון שלנו לפני כל צ’ק אין של דייר חדש. בין שירותי הניקיון שלנו יהיו:

שירותי תיקונים ותחזוקה שוטפת:

מפעם לפעם הנכס עשוי להזדקק לאיש מקצוע לטיפול בתקלות שונות. אלה יכולות להיות בחשמל, במערכת האינסטלציה בנכס, בביוב, שירותי התקנה, החלפת מנורות, החלפת ברזים, שירותי צבע, תיקונים ועוד. שירותים אלו מיועדים להבטיח את מצבו התקין של הנכס לפני ובמהלך שהותם של האורחים שלכם. בל בוי מספקת שירותים אלו ואחרים על ידי אנשי מקצוע מוסמכים ומקצועיים בהתאם לסוג התקלה המבוקשת.

שירותי כביסה:

ניקיון AIRBNB תל אביב

שירותי כביסה מקצועיים שהאורחים שלכם יוכלו להזמין בלחיצת כפתור לשיפור השהות בנכס שלכם. בין השירותים המוצעים: שירותי כביסה, גיהוץ וייבוש בגדים.

שירותי ציוד ונוחות:

נעלמו הימים בהם בעל הנכס היה צריך ללכת בעצמו לסופרמרקט או לחנות לקנות ציוד כלשהו לשימוש השוטף בנכס. כעת בעל הנכס יוכל להזמין בקלות ובלחיצת כפתור דרך האפליקציה את כל מה שהוא צריך עבור הנכס שלו.

שירותי ספא ופינוקים:

Airbnb cleaning Tel Aviv

בל בוי מציעה לכם את האפשרות להתבלט משמעותית על פני המתחרים שלכם ולספק לאורחים שלכם חוויית שירות מדהימה וייחודית. באמצעות בל בוי תוכלו להזמין לאורחים שלכם שירותי ספא עד הנכס הכוללים עיסוי רגיל או כפול של 45-90 דקות. עיסוי שוודי קלאסי ואפילו עיסוי ספורטיבי. בנוסף תוכלו להציע לאורחים שלכם שירותים ופינוקים נוספים, כמו למשל: עיצוב שיער ותספורת, מניקור, פדיקור ועוד.

Bell Boy Room Service Ltd. All Rights Reserved © 2022